1. Woda to skarb


http://bossafund.pl/twoj-doradca/jaki-fundusz/karta-funduszu/-/fund-sheet/IDE003 Posiadacze dotychczasowych akcji mają prawo poboru do nowych akcji

Większość z nas posiada dostęp do bieżącej, czystej wody. Uważamy to za oczywistość, a nie za luksus, a przecież nie zawsze tak było oraz nie każdy przecież tak ma.

straszą nas, ze krach na giełdzie dotknie wszystkich Polecam Bank ochorny środowiska boś szczecin w Szczecinie

Są ludzie, którzy nie mają tyle wody na co dzień. Dlatego powinniśmy o tym na co dzień pamiętać i pomyśleć o czymś takim, jak oszczędzanie wody. Bowiem wody nie ma aż tak dużo. Kiedyś jej zasoby się wyczerpią, a choć technika idzie do przodu i wymyślono, jak wodę oczyszczać to nie wymyślono jeszcze, jak ją zrobić z niczego.

Dlatego myślmy o innych, o naszych dzieciach i wnukach oraz o ludziach w takich częściach świata, gdzie brakuje wody i uczyńmy oszczędzanie wody jednym ze swoich zwyczajów. Pamiętajmy o tym zawsze, gdy w roztargnieniu odkręcimy wodę i zajmujemy się czymś innym. Pamiętajmy, gdy kąpiemy się kilka razy dziennie, bo nam się nudzi. Albo gdy przelewamy wodę bez celu. Niektórzy muszą wodę racjonować, nie mają jej na każde zawołanie. Więc czas pomyśleć o nich i przestać być tak egoistycznym.

Poza tym oszczędzanie wody to także oszczędzanie pieniędzy. Jeśli więc inne argumenty do nas nie trafiają to ten powinien. Woda, zwłaszcza ciepła, jest w dzisiejszych czasach bardzo kosztowana, a więc oszczędzanie wody może nam tylko przynieść pożytek.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz